REKLAM | PROMOSYON


 Anasayfa / Ürünler / Reklam & Promosyon

ÜRÜN GRUPLARI  

Mobirise

Uyarı - Yönlendirme Levhaları

Mobirise

Magnet Ahşap Ürünler

Mobirise

Magnet Pleksiglas Ürünler

Mobirise

Pleksiglas Ürünler

Aradığınızı bulamadınız mı ?

Ürün Gruplarımız Hakkında DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN ...

" Memnuniyet garantisi "

Tasarımdan Teslimata kadar sizinle beraberiz !

Tanışma / Analiz
Tasarım
Üretim
Teslimat

S.S.S ( Sıkça sorulan Sorular )

Yapımında genellikle demir, kobalt, nikel gibi metalleri çeken maddeler kullanılan manyetik alan oluşturan metallere yapışmasını sağlayan mıknatıs ürünlerdir.Farklı malzemelerden üretilmiş, arka kısmı mıknatıslı olup metal objelere yapışma özelliği olan, hem dekoratif olarak hem de reklam yapma amacıyla kullanılan ürünlere magnet denir.Genellikle promosyon olarak dağıtılan magnetler, artık vazgeçilmez reklam araçları arasındadır.

Piyasada genelde magnet baskısı için daha çok 270 gram kuşe kâğıt veya 300 gram Amerikan Bristol kağıtlar kullanılmaktadır.Bizim ahşap magnet ürünümüzde üst malzememiz kesinlikle kağıt ve benzeri ürün olmayıp çok uzun yıllar dayanacak kapasiteye sahip ahşap bir malzemedir. Piyasadaki yeri ve kullanım alanı farklıdır.Ancak siz müşterilerimizin isteğine göre hayal gücüne dayalı birçok kullanım alanı bulunmaktadır.Üzerine bastığımız kodlarla magnet ürününüz öylece durmaz birçok iş ve eylem yaptırabilirsiniz.

Gelişen rekabet ortamıyla birlikte firmalar için rakiplerin önüne geçmek oldukça önemli. Magnet mıknatıs gibi reklam araçları sayesinde müşteriye ulaşmak ve kalıcı olmak da en iyi yöntemlerden biri. Firmanızın bilgilerini taşıyan üzerine bastığımız kodlarla bir iş yapabilen ve size ulaşılmasını kolaylaştıran bu dijital magnet ürünler sayesinde ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmanız,ürününüzün şovunu yapmanız , rekabette öne geçmenizi sağlar.

İş hayatında yada günlük yaşam içerisinde insanların can güvenliğini sağlama amaçlı , Oluşa
bilecek herhangi bir kaza ihtimaline karşı önlem almayı hatırlatan konuların başında ikaz ve uyarı
levhaları gelmektedir.Mevzuata göre de mutlaka tehlikeli çalışma ortamlarında ikaz ve uyarı levhalarının bulundurulması gerekmektedir.Yönlendirme tabelaları, işgüvenliği levhalrı ve acil çıkış levhalarıda yine güvenlik ve uyarı amacıyla gerekli ortamlara asılan tabela grubudur. Ancak iş güvenliği levhaları iş güvenliği için bir detaydır, Tehlikeleri ortadan kaldırmaz veya azaltmaz. İş güvenliği için gerekli olan koruma önlemleri mutlaka alınmalıdır.

PVC foam levhalar piyasada dekota yada foreks olarakta bilinirler.Tam Türkçe karşılığı köpük PVC levhadır. Hafif bir malzemedir.Dolayısıyla işleme,taşıma ve istifleme rahatlığı sunmaktadır.
Malzemenin özgül ağırlığı düşürüldüğü için de sert pvc ye göre çok daha ekonomiktir. Rijit daha işlenebilir, daha uzun ömürlüdür. Uzun ömürlüdür, taşıması, işlemesi kolaydır. Yüzeyleri düzgündür. Darbeye dayanıklı malzemelerdir. Çok hafif oluşu , montajda kolaylık sağlar. Silikonla dahi montaj uygulaması yapılabilir. Yapışkanı kaliteli çift taraflı bant ile de montajı mümkündür. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.Paslanmayan yapısı, güneş ve yağmurdan etkilenmeyen bir malzeme özelliğinde olması dolayısıylada Uyarı ve İkaz levhalarında çok kullanılan bir malzeme çeşididir.

Hafif ve esnek oluşu , kolay montaj özelliği ile ön plana çıkmış bir malzemedir. Esnek yapısı sayesinde bombeli yüzeylere rahat bir şekilde montajı yapılabilir.İstenirse kaliteli bir silikon ile
montaj uygulaması yapılabilmektedir. Dış etkenlere dayanıklıdır.Yağmur ve güneş ışığından etkilenmez. Kalınlığı " 0,50 mic " ’dur. Pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahiptir.

Blog'da yeni

" Markanız etiketinizde yaşasın "

Blog yazı 1

Blog yazı 2

  • ETİKETİM İNTERNET SİTEMİ AÇSIN   , FİRMAMI TANITSIN !
  • İNTERNET SAYFAMDAN ÜRÜNÜMÜN ŞOVUNU YAPSIN , ÜRÜNÜMÜ TANITSIN !
  • ARIZA BİLDİRİMİNDE İNTERNET SERVİS SAYFANIZA BAĞLANSIN !
  • HAFİF VE DAYANIKLI OLSUN  diyorsanız ;
  • " QR Code PVP Etiket " bu etiket tam size göre !

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Formu doldurun gönderin
Size biz ulaşalım...

Referanslarımızdan...

Türkiye'nin lider markaları Pusula ' ya güveniyor .

İLETİŞİM ADRESİ

Sanayi Mahallesi  Atatürk Caddesi  Kardeşler işhanı
No : 78 / 1   Kat :5
                    Güngören / İstanbul / TÜRKİYE

E-mail   :  pusulametaletiket@gmail.com
E-mail   :  pusulatag@gmail.com
Telefon  : + 90 212 539 65 00
Gsm     : + 90 546 650 90 87
Gsm     : + 90 555 007 55 38

E-POSTA ABONEMİZ OLUN !

Güncel E - Posta aboneliği


SOSYAL MEDYADA BİZ !