TRİGROMİ BASKI | METAL ÇOK RENKLİ ÇALIŞMALAR  

Trigromi Baskı Etiket | Çok Renkli Baskı

Anasayfa / Ürünler / Trigromi Baskı Etiket | Çok Renkli Çalışmalar

TEKNİK BİLGİLER

1

ÜRETİM SINIFI 

PROMOSYON | REKLAM | PLEKSİ ÜRÜNLER

2

KULLANIM ALANLARI 

Reklam Amacıyla
Promosyon Ürün

3

KULLANILAN SEKTÖRLER

Reklam | Promosyon sektörü , hayal gücüne dayalı kullanım alanı.

4

BASKI TEKNİĞİ ve METODLAR

İmalat aşamasında insan sağlığına zararlı herhangi kanserojen madde içermeyen çevre dostu ürünler kullanılmaktadır. Konvansiyonel sonsuz renk ofset baskı tekniği ve bilgisayar destekli adapte kontrol sistemi ile üretimi gerçekleştirmekteyiz. Etiketimizin üzerinde kullandığımız boyalar insan sağlığına zararsız ve dış ortamda suya , neme , uv ışınlarına
dayanıklıdır.Gıda ile temasında herhangi bir sakınca bulunmamak
tadır.Boya ömrü zor hava şartlarında 5 - 7 yıl arasında solmayan dayanıklı bir yapıdadır.

5

ÜRETİM SÜRESİ

Net üretim miktarını konuşurak en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.

Ürün Gruplarımız Hakkında DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN ...

" Memnuniyet garantisi "

Tasarımdan Teslimata kadar sizinle beraberiz !

S.S.S ( Sıkça sorulan Sorular )

Bu baskı türü trigromi boyalarıyla yapılmaktadır. Trigromi baskıda zemin beyazsa, öncelikle sarı mavi ve kırmızı renkler basılır. Basılan obje tramlar ve küçük noktalar halinde olduğundan dolayı her nokta birbirinin üzerine geldiğinde renk oluşumları meydana gelecektir. Kısaca sarı noktaların üzerine mavi geldiğinde o noktalar yeşile döner. Bu şekilde trigromi serigrafi baskı yaptığımızda normal fotoğraf kalitesinde baskı alınmaktadır. Beyaz zemin yoksa altına beyaz renk basılması mutlaka gereklidir. Aksi takdirde beyaz zemin basılmadığı durumda bahsi geçen boyalar şeffaf bir özelliğe sahip olduğu için kendini göstermeyecektir. En son siyah basılır ve baskı net bir biçimde kendini gösterecektir.

Trigromi baskı kelime anlamıyla üç renkli baskı demektir. Yani trikromi baskı Cyan, Magenta ve Sarı renklerin basımından oluşmaktadır.Teorik olarak bu üç rengin tramlı olarak basımıyla istenilen her renkteki orijinal baskı elde edilir. Ancak uygulamada kullanılan bu üç renge ait mürekkepler istenileni veremediğinden dolayı artı bir renk olan siyah renk de baskıya ilave edilir.Ancak bu yöntemle orijinalin aynısı basılabilmektedir.Trikromi baskı denilince aslında dört renkli baskı yani Cyan, Magenta,Sarı ve Siyah renkten oluşan baskı akla gelmelidir..

Numunenin zorluk derecesine ve istenen adete göre numune ücreti istemekteyiz.Firmamıza gelerek numunenizi eldende teslim alabilirsiniz.Kargo ile numunenizi teslim almak istediğinizde numune kargo bedeli alıcılara aittir.

Firmamızda etiket üretim imalatımızda boyalı yada boyasız tekniklerimiz mevcuttur.Bu her iki tekniktede insan sağlığına zararlı herhangi kanserojen madde içermeyen çevre dostu ürünler kullanılmaktadır. Etiketlerimizin gıda ile temasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Evet. Kelimenin tam anlamıyla yıllarca vede binlerce etiket imalatını gerçekleştirdikten sonra bu işe dair yapıştırıcı kullanım durumuyla ilgili genel bilgilerimiz oluştu.Etiketler her yüzeye yapışır ancak bazı temel noktalara dikkat etmek gerekmekte.Örnek vermek gerekirse ;
* ilk iş yapıştırılacak olan yüzey toz, nem , pas ve rutubetten %100 arındırılmış olmalı.Yüzey kesinlikle temiz olmalı.
* Yapıştırılacak olan ortamın sıcaklığıda etki etmektedir.Dondurucu soğukta yapışkanlar donacağından dolayı yapışma tam anlamıyla gerçekleşmeyecektir.
* Yüzey pürüzlü , engebeli ise yine her taraftan tutunamayacağından dolayı tam bir birleşme gerçekleşmez.
* Ürünün arka bantını açtıktan sonra hemen yapıştırma işine geçmelidir.Ürünü elde döndürmek parmağı bastırıp yapışkanı kirletmek yine az yapışmasına neden olacaktır.
* Bu konuda kullandığımız 3M - TESA Bant ürünleri tam bir yapışma için 24 saat gibi bir sürenin geçmesini daha sağlıklı bulmaktadır.
Ancak bu sorunların herbirine çözüm mevcuttur siz herhangi bir sorunuz varsa lütfen arayınız.Yada watsapp mesaj hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimiz çoğunlukla internetten yada daha başka kaynaklardan bizlere ulaştığında bir proje veya bir ürün için etiket istenmiştir.Bize ulaştıklarında müşterimizi ve projesini yada nasıl bir tasarıma sahip etikete ihtiyacı olduğunu dinler , analiz ederiz.İlk etapta müşterimize değer katacak olan etiket tasarımını internet sitemizdeki örnekler üzerinden yönlendirerek fikir vermeye çalışırız.Bu aşamada etiketin dış yada iç ortamdamı kullanılacağı , etiketin maruz kalabileceği sıcaklık değeri ,soğuk ve buzlu dış ortam , UV ışınları, küf, Nem , sulu ortamlar, kimyasallar ve solventler gibi zorlayıcı etkenlere karşı dirençli yapıyı müşterimize anlatarak yardımcı olmaya çalışırız.Çoğu zaman müşterimizin sıradışı bir ihtiyacı vardır ve bizde bu probleme çözüm sunarız.Pusula Ekibi olarak ürününe imzasını atmak isteyen müşterilerimize, alt yapımızı ve sektördeki tecrübelerimizi sunarak hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Blog'da yeni

" Markanız etiketizde yaşasın "

Blog yazı 1

Blog yazı 2

  • ETİKETİM İNTERNET SİTEMİ AÇSIN , FİRMAMI TANITSIN !
  • İNTERNET SAYFAMDAN ÜRÜNÜMÜN ŞOVUNU YAPSIN , ÜRÜNÜMÜ TANITSIN !
  • ARIZA BİLDİRİMİNDE İNTERNET SERVİS SAYFANIZA BAĞLANSIN !
  • HAFİF VE DAYANIKLI OLSUN diyorsanız ;
  • " QR Code PVP Etiket " bu etiket tam size göre ! 

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Hemen altta yer alan
|WhatsApp|Telegram |Viber|
butonlarından mesaj atabilir yada
pusulametaletiket@gmail
adresimize mail gönderebilirsiniz...

Referanslarımızdan...

Türkiye'nin lider markaları Pusula ' ya güveniyor .

İLETİŞİM ADRESİ

Sanayi Mahallesi  Atatürk Caddesi No : 78|1
Kardeşler Han  Kat :5 34165
Güngören - İstanbul | TÜRKİYE

Telefon : + 90 212 539 65 00
Mobile : + 90 546 650 90 87
Mobile : + 90 555 007 55 38
E-mail  : pusulametaletiket@gmail.com

E-POSTA ABONEMİZ OLUN !

Güncel E - Posta aboneliği


SOSYAL MEDYADA BİZ !