PVP MAGNET - BARKOD BASKILI ETİKET

Arka yüzü mıknatıs barkodlu etiket

Anasayfa / Ürünler / PVP Magnet - Barkod Baskılı Etiket

TEKNİK BİLGİLER

1

ÜRETİM SINIFI 

MANYETİK REKLAM ve ENDÜSTRİYEL ETİKET

2

KULLANIM ALANLARI 

Reklam amaçlı
OEM Ürün - kimlik tanımlama
Yapıştırma işinin çözüm olmadığı durumlarda üretim sürecinde iş takibi amacıyla
QR Code ile sitenizi tanıtma reklam amaçlı
QR Code ile ürününüzü tanıtma reklam amaçlı
Personalize Etiket çözümlerinde
Değişken Veri (Data) Etiketi çözümlerinde

3

MALZEME KALINLIKLARI

Etiket 2 bölümden oluşmaktadır.Baskılı olan yüz PVP malzeme " 0,35 mic " dur. Arka yüz isteğe göre " 0,04 " ile " 3 mm " seçenekli
magnet mıknatıstır.
PVP ön yüz kalınlık seçenekleri " 0,50 mic " kalınlığında seçilebileceği gibi Manget kalınlıkları sırasıyla  " 0,04 mm Naturel " , " 0,05 mm Naturel " , " 1 mm Naturel " , " 2 mm Extra güçlü " ve " 3 mm Extra güçlü " seçilebilir.

4

ŞARTLAR

Hafif , orta ve zor hava şartları , solvent , tuzlu su , kimyasal ve ve aşırı miktarda neme karşı direnen yapı.

5

KULLANILAN SEKTÖRLER

Makina sanayi , Reklam sektörü , hayal gücüne dayalı geniş kullanım alanı.

6

BASKI TEKNİĞİ ve METODLAR

İmalat aşamasında insan sağlığına zararlı herhangi kanserojen madde içermeyen çevre dostu ürünler kullanılmaktadır. Konvansiyonel sonsuz renk ofset baskı tekniği ve bilgisayar destekli adapte kontrol sistemi ile üretimi gerçekleştirmekteyiz. Etiketimizin üzerinde kullandığımız boyalar insan sağlığına zararsız ve dış ortamda suya , neme , uv ışınlarına
dayanıklıdır.Gıda ile temasında herhangi bir sakınca bulunmamak
tadır.Boya ömrü zor hava şartlarında 5 - 7 yıl arasında solmayan dayanıklı bir yapıda ancak etiketlerin ömürleri çok daha fazladır.

7

ÜRETİM SÜRESİ

Net üretim miktarını konuşurak en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.

Ürün Gruplarımız Hakkında DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN ...

" Memnuniyet garantisi "

Tasarımdan Teslimata kadar sizinle beraberiz !

Bu etiketin hammaddesinde polipropilen + pvc + elyaf bulunmaktadır.Polipropilen, otomotiv sanayinde kullanılan parçalardan, tekstil ve yiyecek paketlemesine kadar çok geniş kullanım alanı olan termoplastik bir polimerdir. Monomer propilenin polimer hale getirilmesi ile elde edilen polipropilen kimyasal solventlere (asit ve bazlar) karşı aşırı derecede dirençlidir.Polipropilenin, erime sıcaklığı 130 ile 171 °C arasındadır.Bu elementlerden dolayı çok sağlam bir yapıda
dır.Bilindiği üzere pvc doğada 400 yıl kaybolmadan dayanır.Metal etikete alternatif bir üründür.Materyal üzerine boya kabul eden boyayla içiçe geçen bir yapıda olduğundan dolayı çok uzun süre dayanan barkodları taşır. İsteğe göre kendinden yapışkanlı olabilir. Materyalin esneme yönü kuvvetlidir üzerindeki baskıyla beraber esnediğinden dolayı baskı boyası kesinlikle zarar görmez. Bu yönü ile metal etiketten daha çok kullanım alanına sahiptir.Sert, opak ve sağlam bir malzemedir. Düşük özgül ağırlığa sahiptir, suda yüzebilir,çok hafiftir. Arkasında bulunan yapışkan bu ağırlığı rahat taşıdığından dolayı yapışkanlı etiketin zaman içinde düşme olasılığıda son derece azdır. Su , nem , pas , kimyasal solvent ve diğer maddelerden etkilenmez.Üretim kalınlığı isteğe göre 0,25 - 1 mic arasındadır.Pvp etiket A.B.D ' de NASA dahil kullanılmaktadır.

Yapımında genellikle demir, kobalt, nikel gibi metalleri çeken maddeler kullanılan manyetik alan oluşturan metallere yapışmasını sağlayan mıknatıs ürünlerdir. Farklı malzemelerden üretilmiş, arka kısmı mıknatıslı olup metal objelere yapışma özelliği olan, hem dekoratif olarak hem de reklam yapma amacıyla kullanılan ürünlere magnet denir.Genellikle promosyon olarak dağıtılan magnetler, artık vazgeçilmez reklam araçları arasındadır.

Piyasada genelde magnet baskısı için daha çok 270 gram kuşe kâğıt veya 300 gram Amerikan Bristol kağıtlar kullanılmaktadır.Bizim magnet etiketimizde üst malzememiz kesinlikle kağıt ve benzeri ürün olmayıp çok uzun yıllar dayanacak kapasiteye sahip bir malzemedir. Piyasadaki yeri ve kullanım alanı farklıdır.Ancak siz müşterilerimizin isteğine göre hayal gücüne dayalı birçok kullanım alanı bulunmaktadır.Üzerine bastığımız kodlarla magnet ürününüz öylece durmaz birçok iş ve eylem yaptırabilirsiniz.

Gelişen rekabet ortamıyla birlikte firmalar için rakiplerin önüne geçmek oldukça önemli. Magnet mıknatıs gibi reklam araçları sayesinde müşteriye ulaşmak ve kalıcı olmak da en iyi yöntemlerden biri. Firmanızın bilgilerini taşıyan üzerine bastığımız kodlarla bir iş yapabilen ve size ulaşılmasını kolaylaştıran bu dijital magnet etiket ve ürünler sayesinde ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmanız, ürününüzün şovunu yapmanız , rekabette öne geçmenizi sağlar.

Evet.Hemen hemen her şekilde üretim yapabiliyoruz.Örneğin standart dikdörtgen olabileceği gibi, Kare, daire, elips yada serbest şekillerde dahi olabilir. Özel kesimler müşterilerin akılda kalıcılığı sağlama bakımından çok daha fazla tercih edilen kesimlerdir.

Blog'da yeni

" Markanız etiketizde yaşasın "

  • ETİKETİM İNTERNET SİTEMİ AÇSIN , FİRMAMI TANITSIN !
  • İNTERNET SAYFAMDAN ÜRÜNÜMÜN ŞOVUNU YAPSIN , ÜRÜNÜMÜ TANITSIN !
  • ARIZA BİLDİRİMİNDE İNTERNET SERVİS SAYFANIZA BAĞLANSIN !
  • HAFİF VE DAYANIKLI OLSUN diyorsanız ;
  • " QR Code PVP Etiket " bu etiket tam size göre ! 

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Hemen altta yer alan
|WhatsApp|Telegram |Viber|
butonlarından mesaj atabilir yada
pusulametaletiket@gmail
adresimize mail gönderebilirsiniz...

Referanslarımızdan...

Türkiye'nin lider markaları Pusula ' ya güveniyor .

İLETİŞİM ADRESİ

Sanayi Mahallesi  Atatürk Caddesi No : 78|1
Kardeşler Han  Kat :5 34165
Güngören - İstanbul | TÜRKİYE

Telefon : + 90 212 539 65 00
Mobile : + 90 546 650 90 87
Mobile : + 90 555 007 55 38
E-mail  : pusulametaletiket@gmail.com

E-POSTA ABONEMİZ OLUN !

Güncel E - Posta aboneliği


SOSYAL MEDYADA BİZ !